Asistent/ka prodeje (Hodonín)

Generali Česká Distribuce a.s. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Asistent/ka prodeje". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Asistent/ka prodeje
Obor(y):
Administrativa, Finance
Obec:
Hodonín
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Generali Česká Distribuce a.s.- pobočka České pojišťovny
Masarykovo nám. 123/18
69501

Další informace o volném místu

Náplň práce: z důvodu nového obchodního místa, z důvodu rozšíření obslužnosti našich klientů hledáme asistentku/ asistenta
péče o klienty, poskytování informací o aktuálním stavu pojištění, pomoc při řešení pojistných událostí, navrhování optimálních pojistných řešení, většinu své pracovní doby strávíte osobním a telefonickým jednáním s klienty
Očekáváme: min. středoškolské vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, pozitivní myšlení, empatii, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, smysl pro zodpovědnou a poctivou práci.
Nabízíme: spolupráci na HPP, nadstandardní finanční ohodnocení, zázemí silné ve stabilní společnosti, firemní benefity, slevy na produkty, ucelený systém vzdělávání, možnost kariérního růstu. Kontakt na tel, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Jarmila Daňková
telefon: 721053386
email: Jarmila.dankova@generaliceska.cz

Hodonín
69501

Poslední změna: před 3 měsíci