Dělník/ce - obsluha pil na řezání polyuretanové pěny (Hodonín)

PURETA s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Dělník/ce - obsluha pil na řezání polyuretanové pěny". Nástupní mzda je 24 000 – 27 000 Kč.

Název pozice:
Dělník/ce - obsluha pil na řezání polyuretanové pěny
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
24 000 – 27 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
PURETA s.r.o. - Hodonín
Brněnská 4372/61b
69501

Požadujeme: manuální zručnost, všestrannost, samostatnost, pracovitost, základní znalosti práce na PC, znalost práce s VZV výhodou.
Náplň práce: manipulace se stroji na zpracování PUR pěny, výroba polotovarů a výrobků z PUR pěny, pomocné práce při nakládce a výkladce výrobků.
Nábízíme: plný pracovní úvazek, nástup monžný ihned, zázemí stabilní firmy, příspěvek na stravování.
Kontakt na e-mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Petra Šefčíková
email: ucto@pureta.cz

Hodonín
69501

email: salajkova@pureta.cz

Poslední změna: před 2 měsíci