Elektrikář (Velká nad Veličkou)

Indorama Ventures Mobility Moravia a.s. nabízí v obci Velká nad Veličkou volnou pracovní pozici "Elektrikář". Nástupní mzda je 28 000 – 38 000 Kč.

Název pozice:
Elektrikář
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Velká nad Veličkou
Mzda:
28 000 – 38 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Indorama Ventures Mobility Moravia a.s.
69674

Náplň práce: průběžné odstraňování elektro poruch skacích, snovacích, tkacích strojů a DTÚ zařízení, opravy náhradních dílů a dohled nad jejich efektivním využitím, preventivní opravy výrobních zařízení a strojů - eliminace poruch.
Očekáváme: min. vyučení - obor elektro-slaboproud, elektronika nebo mikroelektronika, samostatná činnost dle § 6 Nařízení vlády 194/2022 Sb., vítáno osvědčení dle §6, praxe v oboru elektro vítána. Řidičský průkaz sk.B vítán. Samostatnost, svědomitost, spolehlivost, důslednost.
Náborový příspěvek 15 000 Kč, příspěvek na stravování, pátý týden dovolené, závodní stravování, příspěvek na zdraví, sport, vzdělávání, rehabilitaci, kulturu.
Kontakt na tel. a osobně v pracovní dny od 9:00 do 14:00 hod, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Hana Hudečková
telefon: 518312130
email: personal@kordarna.cz

69674

Poslední změna: před 2 měsíci