Finanční referent/ka (Ratíškovice)

T Machinery a.s. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Finanční referent/ka". Nástupní mzda je 29 000 – 35 000 Kč.

Název pozice:
Finanční referent/ka
Obor(y):
Administrativa, Finance
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
29 000 – 35 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
T Machinery a.s.
Baťovka 1285
69602

Významná a stabilní česká strojírenská společnost hledá nového, spolehlivého a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici finanční referent/ka.
Náplň práce:
- zajišťování a provádění souhrnných činností ve finanční agendě (akreditivy, bankovní záruky, exportní úvěry, pojišťování exportních rizik, zajišťování kurzových rizik, atd.);
- zabezpečení pojistné ochrany majetku společnosti;
- zpracování krátkodobých finančních a ekonomických plánů včetně jejich rozborů a analýz;
- kalkulační systémy výsledných kalkulací a hodinových sazeb;
- správa IS ERP v oblasti BI a příslušných agend;
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- odborná praxe 2 roky
- práce s PC (Word, Excel. Power point, internet, elektronická pošta)
- aktivní znalost cizího jazyka (AJ)
- ŘP sk. B
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- samostatnost, spolehlivost
5 dnů bonusového volna navíc, příspěvek na stravné, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění,měsíční prémie, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, možnost ubytování ve firemní ubytovně, zaměstnanecké půjčky, vzdělávací kurzy, školení.
Kontakt na tel. od 6.00 do 14.30 hod., na mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Markéta Kotásková
telefon: 518391560, 725862968
email: kotaskova@tmachinery.cz

Ratíškovice
69602

telefon: 518391511
email: Inko@tmachinery.cz

Poslední změna: před 1 měsícem