Inženýr/ka kvality - APQP (Bzenec)

KYOCERA AVX Components s.r.o. nabízí v obci Bzenec volnou pracovní pozici "Inženýr/ka kvality - APQP". Nástupní mzda je 30 000 – 31 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Inženýr/ka kvality - APQP
Obor(y):
Věda a výzkum, Výroba a provoz
Obec:
Bzenec
Mzda:
30 000 – 31 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
KYOCERA AVX Components s.r.o. - pracoviště Bzenec
Spojovací 1613
69681

Další informace o volném místu

Co bude náplní Vaší práce? Podpora při zavádění nových výrobků do sériové výroby podle požadavků automobilového průmyslu, tvorba dokumentace kvality v projektové fázi (kontrolní plány, kontrolní návodky, katalogy vad), analýza způsobilosti procesů a měřidel, zpracování a vyhodnocování dat o kvalitě výrobků a procesů v projektové fázi, řešení zákaznických reklamací v projektové fázi.
Co od Vás očekáváme my? SŠ/VŠ vzdělání technického směru, znalost nástrojů a metod řízení kvality (APQP, SPC, MSA, 8D, apod.), znalost standardu IATF 16949 a praxe v automobilovém průmyslu výhodou, schopnost číst technické výkresy, proaktivní přístup k práci, snahu hledat nová řešení, anglický jazyk - středně pokročilá úroveň, MS Office - Excel, Word.
Láká Vás to? Pojďte do toho s námi! Práce na plný úvazek, zaměstnání v silné mezinárodní společnosti s 50letou historií, mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti práce, příplatek za přesčas 50%, stabilizační příplatek, 5 týdnů dovolené, firemní dopravu do zaměstnání a zpět, dotované závodní stravování.
Kontakt na tel. 575 757 213 denně od 10.00 do 14:00 hod, na mail: dita.jurcekova@kyocera-avx.com

Kontakt na zaměstnavatele

Dita Jurčeková
telefon: 575757213
email: dita.jurcekova@kyocera-avx.com

KYOCERA AVX Components s.r.o. - pracoviště Bzenec
Bzenec
69681

email: lenka.matusinova@kyocera-avx.com


Poslední změna: před 3 měsíci