Manažer/ka klientského servisu (Hodonín)

Generali Česká Distribuce a.s. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Manažer/ka klientského servisu". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Manažer/ka klientského servisu
Obor(y):
Finance
Obec:
Hodonín
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Generali Česká pojišťovna a.s.
Velkomoravská 2370/5

Další informace o volném místu

Náplň práce: - péče o klienty, poskytování informací o aktuálním stavu pojištění, pomoc při řešení pojistných událostí, navrhování optimálních pojistných řešení, poradenství
- z důvodu nového obchodního místa, z důvodu rozšíření obslužnosti našich klientů hledáme nové kolegy
Osobní přístup, poradenství a digitální technologie. To je, co nás vystihuje. Pomozte nám naplnit naše cíle a porosteme společně. Rozjeď svou kariéru na plno právě s námi!
Očekáváme: SŠ vzdělání s maturitou, uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, pozitivní myšlení, empatii, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, smysl pro zodpovědnou a poctivou práci.
Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení, zázemí silné a stabilní společnosti, možnost kariérního růstu.
Firemní benefity, slevy na produkty, ucelený systém vzdělávání.
Kontakt na tel. nebo e-mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Jarmila Daňková
telefon: 724053386
email: jarmila.dankova@generaliceska.cz

Hodonín
69501

Poslední změna: před 3 měsíci