Marketingový specialista pro e-shop (Hodonín)

F-Dental Hodonín, s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Marketingový specialista pro e-shop". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Marketingový specialista pro e-shop
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
F-Dental Hodonín, s.r.o.
Polní 4013/29
69501

Další informace o volném místu

Co budete dělat:
" Plánování, implementace a sledování digitálních marketingových kampaní pro zvýšení návštěvnosti, konverzí a prodejů.
" Analyzování dat a vytváření zpráv o výkonnosti kampaní a návratnosti investic.
" Optimalizace e-shopu pro vyhledávače (SEO) a tvorba relevantního obsahu pro zákazníky.
" Vytváření a správa PPC kampaní na platformách jako Google Ads, Facebook Ads a další.
" Správa sociálních médií a tvorba obsahu pro Facebook, Instagram, Twitter a další.
" Vytváření a odesílání newsletterů a dalších emailových kampaní.
" A/B testování a optimalizace webových stránek pro zlepšení konverzí.
" Plánování a organizace marketingových projektů.
Co očekáváme:
" Zkušenosti v online marketingu a digitálních kanálech.
" Znalost Google Analytics a dalších analytických nástrojů.
" Znalost SEO a PPC reklam.
" Zkušenosti s vytvářením obsahu pro sociální média, emailové kampaně a webové stránky.
" Schopnost projektového řízení a komunikace s týmem.
" Vynikající komunikační schopnosti a psaní kvalitních textů.
" Zájem o sledování aktuálních trendů a novinek v oboru.
Co nabízíme:
" Práce v mladém a dynamickém týmu.
" Možnost se rozvíjet a získávat nové zkušenosti.
" Konkurenceschopné odměny a benefity.
" Flexibilní pracovní dobu a možnost home office.
Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis a motivační dopis. Rádi Vás pozveme na pohovor.

Kontakt na zaměstnavatele

Anna Filipiová
jednatel
telefon: 602 526 118
email: filipiova@f-dental.cz

Hodonín
69501

telefon: 518321052

Poslední změna: před 1 rokem