Mzdová/vý účetní, finanční účetní (Hodonín)

TVARBET MORAVIA, a.s. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Mzdová/vý účetní, finanční účetní". Nástupní mzda je 26 000 – 34 000 Kč.

Název pozice:
Mzdová/vý účetní, finanční účetní
Obor(y):
Administrativa, Finance
Obec:
Hodonín
Mzda:
26 000 – 34 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
TVARBET MORAVIA, a.s. - Cihelna Hodonín
Brněnská 619/59a
69501

Náplň práce: zpracování mezd, nemocenských dávek, vedení exekuční a insolvenční agedy, roční vyúčtování daně, ELDP, komunikace s orgány státní správy, zdravotní pojišťovny, příp. FÚ, personální činnosti a další úkoly spojené s běžným denním chodem mzdového a personálního oddělení, účtování skladových faktur, kontrola saldokont, evidence pošty a případně další dle požadavků dle pokynů nadřízeného plynoucích z běžného chodu účtárny,
Požadujeme: zkušenost na pozici mzdové účetní výhodou, zvládat běžnou práci na PC (MS Office), vyznat se ve mzdové problematice a v pracovně právním rámci, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilitu, aktivitu při řešení úkolů, výhodou je znalost mzdového programu Lorga a IS Helios.
Kontakt na tel. a na mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Dagmar Trechová
telefon: 776104023
email: finance@kmbeta.cz

Hodonín
69501

Poslední změna: před 1 rokem