Mzdoví účetní (Mutěnice)

Vinařství Mutěnice, s.r.o. nabízí v obci Mutěnice volnou pracovní pozici "Mzdoví účetní". Nástupní mzda je od 28 000 Kč.

Název pozice:
Mzdoví účetní
Obor(y):
Administrativa, Finance
Obec:
Mutěnice
Mzda:
od 28 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Vinařství Mutěnice, s.r.o.
Údolní 1174
69611

Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru (VŠ výhodou), uživatelská znalost práce s PC (zejména Word, Excel), znalost mzdového a personálního systému Pamica, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti, znalost legislativy ČR, min. 5 let praxe ve vedení mzdové agendy.
Hlavní náplň práce: komplexní zpracování mzdové agendy (cca 150 zaměstnanců), roční zpracování daní, ELDP, přihlášky a odhlášky zaměstnanců na sociální a zdravotní pojištění, informační karty cizinců, zajišťováni povinností vyplývajících z platné legislativy, zastupování zaměstnavatele při kontrolách souvisejících s činností personálního oddělení (sociální správa, zdravotní pojišťovny atd.), příprava podkladů (docházka, příplatky, srážky) ze mzdového systému a jejich kontrola pro zpracování mezd, orientaci v daňových zákonech a mzdových předpisech.
Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, další zaměstnanecké benefity.
Kontakt na tel. od 8:00 do 16:00 hod, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Klára Lukešová
telefon: 725740043
email: lukesova@neoklas.cz

Mutěnice
69611

Poslední změna: před 1 rokem