Obchodní referenti (Kyjov)

SpoluWorks Perfecta s.r.o. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Obchodní referenti". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Název pozice:
Obchodní referenti
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
Kyjov
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
SpoluWorks Perfecta s.r.o.
Za Humny 3306/18

Co Vás čeká a koho hledáme?
Aktivní péče o stávající zákazníky, získávání nových zákazníků, komunikace s dodavateli, zpracování obchodních případů od fáze poptávky až po fakturaci. Sledování a řízení stavu objednávek. Provádění externích a interních auditů.
Požadavky:
SŠ vzdělání, výborné komunikační dovednosti, zodpovědnost a spolehlivost, profesionální vystupování a obchodní duch, znalost AJ podmínkou, NJ výhodou, řidičský průkaz skupiny B.
Prémie, stravenkový paušál, flexibilní pracovní doba. Kontakt na tel, osobně od 8:00 do 17:00 hod, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Tomáš Šrámek
telefon: 608724007
email: tomas.sramek@spolu.works

Kyjov

telefon: 518 603 104
email: josef.jurik@vetropack.cz

Poslední změna: před 4 měsíci