Obsluha strojů - papírenská výroba (Hodonín)

KAMPI OFFICE s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Obsluha strojů - papírenská výroba". Nástupní mzda je 20 000 – 26 000 Kč.

Název pozice:
Obsluha strojů - papírenská výroba
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hodonín
Mzda:
20 000 – 26 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
KAMPI OFFICE s.r.o.
U Kyjovky 4507/7a
69501

Náplň práce: ruční a strojní výroba papírenských výrobků.
Požadujeme: zručnost, pečlivost, spolehlivost, aktivní a činorodý přístup k práci, smysl pro týmovou práci, pořádek a čistotu.
Nabízíme: smlouva na dobu neurčitou, práce na zkrácený úvazek (20,30,40), mzda je uvedena při plném úvazku, dotované závodní stravování, týden dovolené navíc, zaměstnanecké ceny na prodejně na nákup zboží.
Kontakt na tel, na mail, osobně.

Kontakt na zaměstnavatele

Ivana Hanáková
telefon: 841111138
email: ivana.hanakova@kampioffice.cz

Hodonín
69501

email: antonin.rehor@kampioffice.cz

Poslední změna: před 3 měsíci