Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat (Vracov)

VSV, a.s. nabízí v obci Vracov volnou pracovní pozici "Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat". Nástupní mzda je 26 000 – 29 000 Kč.

Název pozice:
Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat
Obor(y):
Zemědělství a lesnictví
Obec:
Vracov
Mzda:
26 000 – 29 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
VSV, a.s.
Vlkošská 379
69642

Požadavky: kladný vztah ke zvířatům, zejména skotu.
Náplň práce: zajištění péče o zvířata a užitkovosti chovu, očista prostorů pro chov dobytka a další práce v živočišné výrobě.
Stravenky, dovolená 25 dní, příspěvek na penzijní a životní pojištění, odměny ze soc.fondu,
a další benefity i v rámci subholdingu Navos, a.s. a v rámci koncernu AGROFERT, a.s.

Kontakt na zaměstnavatele

Jaroslav Blaha
telefon: 722990119
email: jaroslav.blaha@zeraratiskovice.cz

VSV, a.s.
Vracov
69642

telefon: 518 628 308
email: zera.as@zeraratiskovice.cz

Poslední změna: před 2 měsíci