Personalista/ka - zkrácený úvazek (Rohatec)

In Benefits s.r.o. nabízí v obci Rohatec volnou pracovní pozici "Personalista/ka - zkrácený úvazek". Nástupní mzda je od 26 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Personalista/ka - zkrácený úvazek
Obor(y):
Administrativa, Finance
Obec:
Rohatec
Mzda:
od 26 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
In Benefits s.r.o. - Rohatec
Budovatelská 872/51

Další informace o volném místu

Do naší společnosti hledáme kolegyni / kolegu na pozici personalisty, zkrácený úvazek 6 hodin denně.
Náplň práce: evidence zaměstnanců, příprava pracovních smluv, přihlášení a odhlášení zaměstnanců na ČSSZ, kontrola docházek, zpracování statistik.
Požadavky: dobrá znalost MS Office, zkušenosti v personalistice a znalost programu POHODA podmínkou, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost.
Co nabízíme: dlouhodobá spolupráce - po roce prodloužení pracovní smlouvy, pravidelná mzda, pružná pracovní doba, stravné.
Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt (Po-Pá 8:00 - 13:00 hod.)

Kontakt na zaměstnavatele

Kateřina Ostrezy
telefon: 702007073
email: personalni@sedova.cz

Rohatec
69601

Poslední změna: před 3 měsíci