Projektant/ka FVE - pro Veselí nad Moravou, Hodonín (Veselí nad Moravou)

GEOHUNTER, s.r.o. nabízí v obci Veselí nad Moravou volnou pracovní pozici "Projektant/ka FVE - pro Veselí nad Moravou, Hodonín". Nástupní mzda je od 40 000 Kč.

Název pozice:
Projektant/ka FVE - pro Veselí nad Moravou, Hodonín
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Veselí nad Moravou
Mzda:
od 40 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
GEOHUNTER, s.r.o. - Veselí nad Moravou

Náplň práce: projektování FVE
Požadavky: vyhláška 50, par.6 + 10,
nutná praxe v projektování FVE (případně liniových staveb) v délce min. 1 rok, flexibilita, znalost SW – CAD, orientace ve stavebním a energetickém zákoně, komunikační znalost angličtiny B1 nebo němčiny. Mzda: hrubá mzda + podíl z obratu, řidičský průkaz sk.B.
Firemní benefity – penzijní připojištění, poj.odpovědnosti, firemní telefon, PC. Kontakt na mail: garajova@geohunter.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Renata Garajová
telefon: 774476825
email: garajova@geohunter.cz

Poslední změna: před 1 rokem