Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob (Hodonín)

TVARBET MORAVIA, a.s. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob". Nástupní mzda je 40 000 – 70 000 Kč.

Název pozice:
Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob
Obor(y):
Doprava, Obchod a cestovní ruch
Obec:
Hodonín
Mzda:
40 000 – 70 000 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
TVARBET MORAVIA, a.s. - Cihelna Hodonín
Brněnská 619/59a
69501

Náplň práce: vnitrostátní a mezinárodní přeprava klientů cestovní kanceláře. Požadavky: řidičské oprávnění skupiny D, průkaz profesní způsobilosti, karta do digitálního tachografu, trestní bezúhonnost, slušné vystupování, spolehlivost, loajalita vůči společnosti, technická znalost autobusu výhodou. Pracovní doba: nerovnoměrně rozvržená pracovní doba
Nabízíme práci na HPP ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí. Příspěvek na stravování, 13.plat, služební telefon. Kontakt na tel, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele

David Konečný
telefon: 737252814
email: doprava@kmtravel.cz

Hodonín
69501

Poslední změna: před 2 měsíci