Řidič/ka nákladního automobilu - plachtový valník nad 7,5 t (Vnorovy)

SURMAT s.r.o. nabízí v obci Vnorovy volnou pracovní pozici "Řidič/ka nákladního automobilu - plachtový valník nad 7,5 t". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Název pozice:
Řidič/ka nákladního automobilu - plachtový valník nad 7,5 t
Obor(y):
Doprava
Obec:
Vnorovy
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
SURMAT, s.r.o. - sídlo
Padělky 251
69661

Náplň práce: řízení nákladního automobilu – plachtový valník, nad 7.5t, rozvoz hutních materiálů k zákazníkům převážně Jihomoravský + Zlínský kraj.
Požadujeme: podmínkou je řidičské oprávnění sk. C + profesní průkaz. Výhodou je oprávnění na
manipulaci s VZV, bezúhonnost, pečlivost, pracovitost.
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, pracovní doba od 7:00 – 15:30 hod, mzdové ohodnocení 25-30 tis. Kč, služební telefon, paušál, místo výkonu práce: Vnorovy, 696 61
Životopisy zasílejte emailem na : ricica@surmat.cz
Uchazeči splňující předepsané předpoklady budou pozváni k výběrovému řízení.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Pavel Řičica
jednatel
telefon: 721 564 031
email: ricica@surmat.cz

Vnorovy
69661

Poslední změna: před 1 rokem