Řidič/ka sk. C (Hodonín)

AUTODOPRAVCE PAVEL MRÁKA,spol.s r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Řidič/ka sk. C". Nástupní mzda je od 38 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Řidič/ka sk. C
Obor(y):
Doprava
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 38 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
AUTODOPRAVCE PAVEL MRÁKA,spol.s r.o. - Hodonín
Na Výhoně 3035

Další informace o volném místu

Hledáme řidiče nákladního automobilu do 12tun pro rozvoz paletových zásilek v okrese Hodonín.
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C. Rozvoz pondělí - pátek - cca 150km denně.
Náplň práce: Řízení nákladního vozidla - přeprava zboží, vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče: ukládání a zajištění nákladu na vozidle. Kontakt: 736 625 411, 736 625 414. Email:mraka@tiscali.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Michal Mráka
telefon: 736625411, 736625414
email: mraka@tiscali.cz

Hodonín
69501

Poslední změna: před 5 měsíci