Senior/ka controller (Hodonín)

IMG MANAGEMENT s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Senior/ka controller". Nástupní mzda je od 50 000 Kč.

Název pozice:
Senior/ka controller
Obor(y):
Administrativa, Finance
Obec:
Hodonín
Mzda:
od 50 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
IMG MANAGEMENT s.r.o. - Hodonín
Velkomoravská 4322/79c
69501

NÁPLŇ PRÁCE: analýza účetních i jiných ekonom. výkazů, zpracovávání rozborů a statistik pro rozhodování managementu společnosti, pro banky atp, reporting, cash-flow.
POŽADAVKY: SŠ/VŠ ekonomického zaměření podmínkou, praxe min. 3roky v ekonomické oblasti podmínkou, praktická účetních výkazů a finanční analýzy, komunikační znalost 1 svět.jazyka, pokročilá znalost práce v MS Excel podmínkou, ŘP sk.B, komunikativnost, spolehlivost, flexibilita a ochota učit se nové věci.
NABÍZÍME: práci ve stabilní české rodinné společnosti,zajímavé benefity. Prodloužení smlouvy na NEURČITO.
25 dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 13.a 14.plat, mimořádné odměny,výhodné mobilní volání, možnost dalšího sebevzdělávání, přátelský kolektiv rodinné firmy, každoroční navyšování mzdy. Kontakt na tel. od 8:00 do 14:00 hod, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Monika Havránková
telefon: 381679901
email: personalni@img-management.cz

Hodonín
69501

Poslední změna: před 2 měsíci