Skladník/ce výdejny nářadí (Ratíškovice)

T Machinery a.s. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Skladník/ce výdejny nářadí". Nástupní mzda je od 190 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Skladník/ce výdejny nářadí
Obor(y):
Administrativa, Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
od 190 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
T Machinery a.s.
Baťovka 1285
69602

Další informace o volném místu

Náplň práce: objednávky nástrojů, nářadí, přípravků a ochranných pomůcek, správné označení a přehledné uložení ve skladu, evidence, příjem a výdej nástrojů, nářadí, přípravků a ochranných pomůcek, posuzování poškození nástrojů, nářadí, přípravků a ochranných pomůcek.
Požadujeme: SO vzdělání s výučním listem, praxe na obdobné pozici výhodou, znalost kategorií nástrojů a nářadí, znalost broušení na bruskách výhodou, práce s PC.
Zázemí zavedené společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní vzdělávání, možnost seberealizace a odborného růstu, bonusové volno navíc (5 dnů), příspěvek na stravování a ubytování, příspěvek na životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, výhodné zaměstnanecké půjčky, měsíční prémie, roční odměny.
Kontakt na tel. 725 862 968, 518 391 560 od 6:00 do 14.30 hod, na mail: kotaskova@tmachinery.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Markéta Kotásková
telefon: 518391560, 725862968
email: kotaskova@tmachinery.cz

Ratíškovice
69602

telefon: 518391511
email: Inko@tmachinery.cz

Poslední změna: před 1 rokem