Specialista/ka výběrových řízení - projektový/á manažer/ka pro projekty realizované z dotací EU (Kyjov)

ŠEDOVÁ perfect service, o.p.s. nabízí v obci Kyjov volnou pracovní pozici "Specialista/ka výběrových řízení - projektový/á manažer/ka pro projekty realizované z dotací EU". Nástupní mzda je 25 000 – 45 000 Kč.

Specialista/ka výběrových řízení - projektový/á manažer/ka pro projekty realizované z dotací EU
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Kyjov
Mzda:
25 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
ŠEDOVÁ perfect service, o.p.s. - Kyjov 2
Jungmannova 499/41

Do stále se rozvíjející společnosti hledáme specialistu/ku výběrových řízení / projektového manažera/ku pro projekty realizované z dotací EU.
Náplň práce: administrace výběrových řízení, administrace a řízení projektů z EU (MPSV, MPO, SZIF) od podání žádosti až do vyplacení dotace a následný monitoring projektu.
Požadavky: komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík, ochota učit se novým věcem, zkušenosti s řízením projektů nebo psaním podnikatelských záměrů a zkušenosti s výběrovými řízeními výhodou, VŠ vzdělání výhodou, řidičský průkaz sk. B.
Co nabízíme: zázemí dlouhodobě prosperující společnosti, dlouhodobá spolupráce, pravidelná mzda, měsíční odměny za kvalitně odvedenou práci, pružná pracovní doba, stravné, možnost i zkráceného úvazku.
Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt (Po - Pá od 8:00 do 13:00 hod).

Kontakt na zaměstnavatele

Kateřina Ostrezy
telefon: 702007073
email: personalni@sedova.cz

Kyjov
69701

Poslední změna: před 1 týdnem