Účetní všeobecní (Rohatec)

ŠEDOVÁ s.r.o. nabízí v obci Rohatec volnou pracovní pozici "Účetní všeobecní". Nástupní mzda je 30 000 – 35 000 Kč.

Název pozice:
Účetní všeobecní
Administrativa, Doprava, Finance, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Rohatec
Mzda:
30 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
ŠEDOVÁ s.r.o.
Budovatelská 872/51
69601

Do stále se rozvíjející společnosti hledáme všeobecnou účetní.
Náplň práce: kompletní zpracování účetní agendy včetně závěrkových operací.
Požadavky: praxe alespoň 3 roky, znalost účetní a daňové legislativy, práce s účetním programem POHODA a MS Office (Excel, Word), samostatnost, důslednost, spolehlivost.
Co nabízíme: hlavní pracovní poměr, dlouhodobá spolupráce, pravidelná mzda, pružná pracovní doba, možnost zkráceného nebo i polovičního úvazku, měsíční odměny, možnost použití firemního vybavení, stravenkový paušál aj. Kontakt na tel. Po-Pá od 8:00 do 13:00 hod, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Kateřina Ostrezy, DiS.
telefon: 702007073
email: personalni@sedova.cz

Rohatec
69601

telefon: 518345150
email: m.sedova@sedova.cz

Poslední změna: před 1 měsícem