Vedoucí lahvovací linky (Blatnice pod Svatým Antonínkem)

VÍNO BLATEL, a.s. nabízí v obci Blatnice pod Svatým Antonínkem volnou pracovní pozici "Vedoucí lahvovací linky". Nástupní mzda je od 33 000 Kč.

Název pozice:
Vedoucí lahvovací linky
Obor(y):
Management
Obec:
Blatnice pod Svatým Antonínkem
Mzda:
od 33 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
VÍNO BLATEL, a.s.
69671

Požadujeme: SŠ vzdělání vinařského nebo technického zaměření, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem, ŘP sk. B (VZV výhodou).
Náplň práce: řídí činnost lahvovací linky, provádí přípravu vína na lahvování, sanitaci lahvovací linky a filtračních médií, zajišťuje evidenci dodávek materiálu a výroby, podílí se na kontrole kvality a vinobraní ve sklepním hospodářství , provádí údržbu a opravy technologií, komunikuje s laboratoří, skladem, sklepním hospodářstvím a odbytem.
Firemní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt na tel. od 7:00 do 15:00 hod, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Iva Šantavá
telefon: 775707258
email: santava@vinoblatel.cz

69671

telefon: 518 305 848
email: info@vinoblatel.cz

Poslední změna: před 4 měsíci