Vedoucí odboru kanceláře kanceláře starosty a místostarostů (Hodonín)

Město Hodonín nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Vedoucí odboru kanceláře kanceláře starosty a místostarostů". Nástupní mzda je 30 000 – 42 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí odboru kanceláře kanceláře starosty a místostarostů
Obor(y):
Administrativa, Management
Obec:
Hodonín
Mzda:
30 000 – 42 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Město Hodonín - pracoviště
Národní třída 373/25
69501

Další informace o volném místu

Požadavek - manažerské schopnosti/řízení kolektivu, motivace zaměstnanců/. schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, komunikační a organizační schopnosti..
Veškeré podklady, které je potřeba k účasti na VŘ doložit, jsou uvedeny na www.hodonin.eu - napravo ve sloupci - nabídka zaměstnání.
Náplň práce: řízení, kontrola a organizace činností odboru KASM/oddělení asistence, oddělení vnějších vztahů včetně TIC, oddělení informatiky a podatelny, tiskoví mluvčí, agenda ochrana obyvatel, kizového řízení a BOZP/. Stanovování cílů a priorit odboru, zodpovědnost za jejich naplňování; koncepce cestovního ruchu apod.
Stravenky v hodnotě 150 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond, 5 dní placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních, životních výročích a narození dítěte, účast zdarma v jazykových kurzech, apod.
Výběrové řízení bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Jarmila Horská
telefon: 518316341
email: horska.jarmila@muhodonin.cz

Město Hodonín - pracoviště
Hodonín
69501


Poslední změna: před 1 týdnem