Vedoucí OŘJ (Ratíškovice)

T Machinery a.s. nabízí v obci Ratíškovice volnou pracovní pozici "Vedoucí OŘJ". Nástupní mzda je od 45 000 Kč.

Název pozice:
Vedoucí OŘJ
Obor(y):
Administrativa, Finance, Management, Výroba a provoz
Obec:
Ratíškovice
Mzda:
od 45 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
T Machinery a.s.
Baťovka 1285
69602

Náplň práce:
- řídí oddělení řízení jakosti
- řeší neshody ve výrobě ve spolupráci s dalšími příslušnými odd.
- vede a hodnotí podřízené zaměstnance
Požadujeme:
- odborné vzdělání v oblasti strojírenství
- praxe na pozici technické kontroly ve strojírenské firmě
- znalost problematiky svařování kovů
- orientace v kontrolních protokolech, v dokumentaci kvality a technických normách
- znalost práce s 3D měřícími zařízeními výhodou
- čtení technické dokumentace
- znalost anglického jazyka
- znalost práce s PC
- ŘP sk. B
Zázemí zavedené společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní vzdělávání, možnost seberealizace a odborného růstu, bonusové volno (5 dnů), příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, měsíční prémie, roční odměny. Kontakt na tel. od 6:00 do 14:30 hod, na mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Markéta Kotásková
telefon: 518391560, 725862968
email: kotaskova@tmachinery.cz

Ratíškovice
69602

telefon: 518391511
email: Inko@tmachinery.cz

Poslední změna: před 4 měsíci