Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (Veselí nad Moravou)

ZDISLAVA s.r.o. nabízí v obci Veselí nad Moravou volnou pracovní pozici "Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)". Nástupní mzda je 32 000 – 34 000 Kč.

Název pozice:
Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Veselí nad Moravou
Mzda:
32 000 – 34 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
ZDISLAVA s.r.o. 01
tř. Masarykova 125
69801

Náplň práce: poskytování zdravotní péče osobám ve vlastním sociálním prostředí (domácnosti klientů) ve Veselí nad Moravou a okolích obcích v okruhu 15 km, vedení a kontrola zdravotnické dokumentace, kontakt s kolektivem sester, lékaři, pacienty a jejich rodinami. Práce na ranní směnu. Víkend 1 x za 2 měsíce.
Požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné zdravotní sestry, platnou registraci podle zákona č. 96/2004 Sb.; praxi u lůžka nejméně 3 roky, řidičský průkaz skupiny B, (aktivní řidička), uživatelskou znalost práce na PC, pečlivost, příjemné vystupování, empatii a trpělivost.
Nabízíme: náborový příspěvek 30 000,-Kč;, kompletně proplacené všechny práce o víkendu, ve svátek, roční odměny; pravidelné vzdělávání plně hrazené zaměstnavatelem; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravné; služební automobil s možností využívání pro soukromé účely; služební notebook a mobilní telefon, smysluplnou práci v dobrém kolektivu.
Kontakt na tel. 725 982 207 a osobně Po-Pá od 7:00 do 15.00 hod, na mail: jurenova@sestricka.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Naděžda Jurenová Mičková
telefon: 530514390
email: jurenova@sestricka.cz

69801

Poslední změna: před 1 rokem