Projektant/ka pozemních staveb (Hodonín)

GEPROSTAV projekce s.r.o. nabízí v Hodoníně volnou pracovní pozici "Projektant/ka pozemních staveb". Nástupní mzda je 36 000 – 39 000 Kč.

Název pozice:
Projektant/ka pozemních staveb
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Hodonín
Mzda:
36 000 – 39 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
GEPROSTAV projekce s.r.o. - provozovna
Jarní 3448/2

P R O J E K T A N T P O Z E M N Í CH S T A V E B
Požadujeme:
Znalost ARCHICAD a MS Offic, Znalost stavebních norem a projektových standardů, Týmovou, ale i samostatnou práci, Preciznost a vysoké pracovní nasazení, Pružně reagovat na změny a požadavky, Zájem dále se vzdělávat.
Náplň práce:
Zpracování projektové dokumentace od studií až po realizační dokumentaci, Zajišťování podkladů pro zpracování projektové dokumentace, Komunikace s příslušnými úřady a investory.
Nabízíme: Dovolenou 4 týdny, Pevnou pracovní dobu (40h týdně), Firemní akce, doškolování, Práci ve stabilní společnosti a perspektivním kolektivu, Novou a moderní kancelář, Motivující finanční ohodnocení.
Kontakt na e-mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. František Koliba
email: geprostav@seznam.cz

Hodonín
69501

Poslední změna: před 3 měsíci